Poznajmy się

Nazywam się Izabela Ryska. Jestem biotechnologiem leków. Od listopada 2015 r. pracowałam nad autorskim składem kosmetyku. Stworzyłam projekt świecy do masażu. Świeca podczas topienia zamienia się w olejek do masażu o temperaturze zbliżonej do temperatury ludzkiego ciała. Mój pomysł został doceniony przez miasto Gdynię, jestem laureatką Konkursu Gdyński Biznesplan 2017. Świeca do masażu jest przede wszystkim dedykowana osobom ze skórą suchą i wrażliwą. Składa się z masła shea, oleju sojowego, oleju ze słodkich migdałów, oleju jojoba i olejków eterycznych. Nie zawiera żadnych sztucznych dodatków. Składniki były przebadane dermatologicznie, sprawdzą się więc w przypadku naprawdę wymagającej skóry. Nawilżą ją, przywrócą jej funkcje ochronne oraz zadziałają przeciwzapalnie.

 

 

Świece do masażu Balance wyglądają jak małe dzieła sztuki. Ręcznie robione dzbanuszki kuszą swoją surową formą. Każdy jest unikalny, jedyny w swoim rodzaju. Za ich wyrób odpowiedzialny jest Karol Necel kontynuujący 100 letnią rodzinną tradycję garncarską na Kaszubach w Chmielnie.

 

 

Chcę dać Ci zdrowie, spokój, relaks i odpoczynek. Martwię się o przyszłość i relacje międzyludzkie. Pragnę abyśmy zwolnili swoje tempo życia, poczuli co dzieje się tu i teraz oraz zaznali harmonii ciała i ducha. Z masażu ciepłymi olejami można korzystać w salonie kosmetycznym i w domowym zaciszu. Warto zaangażować w to także naszą drugą połówkę. Dopieścimy nasze ciało, zrelaksujemy się i zbliżymy się do siebie. Zapraszam Cię do świata, który tworzę. Do świata harmonii i ciepła...

 

 

Izabela Ryska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl